Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

ŻEGNAJ KOCHANE PRZEDSZKOLE

W czwartek w naszym przedszkolu najstarsza grupa świętowała długo wyczekiwany Dzień Rodziny połączony z pożegnaniem 6-latków, które po wakacjach rozpoczną już naukę w szkole. Starszaki z dumą przedstawiły zebranym gościom program artystyczny, w którego przygotowanie włożyły wiele czasu i energii. Zaprezentowały w nim swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz grały na instrumentach. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz uśmiechami na twarzach najbliższych. Po uściskach i wręczeniu rodzicom upominków z życzeniami dzieci przygotowały się do kolejnego występu artystycznego "Pożegnania Starszaków". Starszych kolegów wierszami i piosenkami pożegnały młodsze przedszkolaki. Na sam koniec starszaków pożegnała Pani Kierownik- E. Przybyłowicz i wychowawczyni- T. Tomasik wręczając Dyplomy Ukończenia Przedszkola. Podziękowania wręczono również rodzicom, którzy szczególnie aktywnie brali udział w życiu przedszkola.

Po wzruszających chwilach dzieci i rodziców zaproszono na niespodziankę przygotowaną w ogrodzie przedszkolnym, a był to….RODZINNY PIKNIK !!!
Dzieci upamiętniały tę chwilę korzystając z zorganizowanej fotobudki, zajadając się przysmakami w słodkiej polewie prosto z fontanny czekoladowej oraz bawiąc się wśród kolorowych baniek mydlanych. Nie zabrakło również kulinarnych specjałów na słodko: ciast, ciasteczek, owoców, a także grillowanych kiełbasek i zapiekanek...

Ten dzień na pewno zapadnie na długo w naszej pamięci :)

Relacja 2019-06-15, 13:29 | autor: Maria Rybczyk
Przedszkolowo.pl logo